ברשימות הבחירה, ניווט עם החצים למעלה ולמטה בין האפשרויות

פעילות למען הקהילה

פעילות למען הקהילה מוצגות 0 תוצאות

רשות שדות התעופה מאמצת, כמדיניות, את חיזוק וביסוס הקשר עם הסביבה והקהילה בארץ ובחו"ל. הנהלת נמל התעופה בן גוריון היא הזרוע המבצעת ליישום  המדיניות הזו בפועל.

לצד תפקידו הייעודי של נמל התעופה בן גוריון בתחום התעופה, נעשה מאמץ תמידי לשמור על  יחסי גומלין עם הסביבה והקהילה בשיתוף ובהדדיות, במיוחד עם זו הסובבת גיאוגרפית את הנמל. תכנית עתידית מקיפה, בשיתוף עם היחידה לאיכות הסביבה ברש"ת, נבנית  בימים אלה ובין היתר תכלול גם אירוח וסיורים לתלמידי בתי הספר של היישובים הסובבים את נתב"ג.

מאמץ מיוחד של נציגי נתב"ג מושקע באוכלוסיות מיוחדות, בעלי מוגבלויות וילדים ממסגרות רווחה שונות, כל זאת כתפיסת עולם חברתית ואמונה גדולה בקשר עם הקהילה.

מזה 15 שנים, כוללת הפעילות החברתית מחווה גם לקהילה המורחבת. במהלך חופשת הקיץ, נפתחים שערי נתב"ג לקייטנות מוסדרות של עיריות ומתנ"סים ונערכים סיורים המאפשרים  "הצצה אל מאחורי הקלעים" של עולם התעופה האווירית, במהלכם נחשפים הילדים לפעילות המבצעית של נמל התעופה. לילדים ניתנת הזדמנות חד פעמית לצפות מקרוב במטוסי הנוסעים והמטען, בתהליך היציאה והכניסה של נוסעים בנמל, ברחבות המטוסים, בכבאית תעופתית ועוד על קצה המזלג של עולם התעופה המרתק.

לביצוע ההדרכות והסיורים הוכשרו גמלאים שפרשו מהארגון ועובדים מקרב עובדי נמל התעופה בן גוריון, כולם עושים זאת בהתנדבות לצד התפקיד הרשמי בארגון.

הביקור והסיורים בנתב"ג אפשריים להזמנה על ידי גופים מוסדרים בלבד ובתיאום מראש.

תמונות מהתערוכה:

נטיעות ט"ו בשבט בהשתתפות כ-450 ילדים מקרב בתי הספר של המועצה האזורית חבל מודיעין.
​אירוח קייטנות בנתב"ג - קיץ 2014